Hör gärna av er!

Kontakta oss gärna. Om det så gäller något projekt, föreläsning eller bara för att supporta oss i att skapa en bättre värld i Gambia.

Ordförande och ansvarig utgivare: Kristina Lundahl | 070-678 00 71 | kristina.lundahl@fioh.org
Vice ordförande: Siv Kanon | 070-331 85 94 | siv-kanon@spray.se
Kanslist: Anita Österberg | kansli@gambiagrupperna.org
Kassör: Lennart Andersson | landers1@bredband.net
Sekreterare: Mats Nydahl | mats.nydahl@gmail.com
Vice sekreterare och webbmaster: Ingrid Österberg | inkaosterberg@gmail.com
Webbredaktör: Anthonia Zachari | anthonia@gambiagrupperna.org
Ledamot: LarsGöran Wärn | lars@swedentclinic.com

 

Valberedning

Sammankallande: Sonja Myrin | sonjamyrin@gmail.com
Ledamot: Anders Beckman | andersbeckman@hotmail.com
Ledamot: Anders Pettersson | anders.pettersson@fioh.org
Ledamot: Sofia Björk | bodil@broholm.se

 

Samarbetspartner

Future In Our Hands The Gambia (FIOHTG)
www.fioh.org, office@fioh.org

Adress: P.M.B 352
Serrekunda P.O
The Gambia
Besöksadress: Kotu South
Telefon: +220-446 68 68

KONTAKTFORMULÄR
Har ni en generell förfrågan eller meddelande skicka det via vårt formulär. Tack. Vi svarar så snart vi kan, oftast dagen efter.