Hör gärna av er!

Kontakta oss gärna. Om det så gäller något projekt, föreläsning eller bara för att supporta oss i att skapa en bättre värld i Gambia.

Ordförande och ansvarig utgivare: Kristina Lundahl | 070-678 00 71; Gambia: +220-730 36 98 eller +220-938 28 90 | kristina.lundahl(at)fioh.org (Kontakt sker i första hand via e-post)
Vice ordförande: LarsGöran Wärn | lars(at)swedentclinic.com
Kanslist: Anita Österberg | kansli(at)gambiagrupperna.org
Kassör: Lennart Andersson | landers1(at)telia.com
Sekreterare och webbmaster: Ingrid Österberg | inkaosterberg(at)gmail.com
Ledamot och webbredaktör: Anthonia Zachari | anthoniazachari(at)gmail.com
Ledamot och insamlingsansvarig: Martin Holmberg | emartinholmberg(at)gmail.com

 

Valberedning

Sammankallande: Sonja Myrin | sonjamyrin(at)gmail.com
Ledamot: Anders Beckman | andersbeckman(at)hotmail.com
Ledamot: Anders Pettersson | anders.pettersson(at)fioh.org
Ledamot: Mats Nydahl | mats.nydahl(at)gmail.com

 

Samarbetspartner

Future In Our Hands The Gambia (FIOHTG)
www.fioh.org, office(at)fioh.org

Adress: P.M.B 352
Serrekunda P.O
The Gambia
Besöksadress: Kotu South
Telefon: +220-446 68 68